درباره ما

شركت ایران گروپ اوف سورویورز (آي.جي.اس) اولين شركت ايراني است كه در امور بازرسي كشتي و كالا آغاز به كار كرده و در سال 1359 به صورت شركتي خصوصي به ثبت رسيده و رفته رفته گسترش يافته است.
در حال حاضر با در اختيار داشتن مجوزها و تاییديه هاي لازم، دامنه فعاليتهاي آی.جی.اس اموري چون بازرسي كمي و كيفي كالا اعم از انواع كالاهاي جامد، كالاهاي مايع، مواد و فرآورده‌هاي نفتي و پتروشيمي، بازرسي از خسارت هاي وارده به كالا و كشتي، بازرسي صنعتي شامل نظارت بر ساخت و بازرسي ماشين‌آلات و تجهيزات در صنايع نفت، گاز و پتروشيمي، صنايع نيرو، بازرسي از تأسيسات ساحلي و فراساحلي، بازرسي از كارخانه‌ها و تأسيسات صنعتي، بازرسي و آزمون جرثقيل ها و تجهيزات بالابري و حمل بار، بازرسي هاي نوين، بازرسي و ارزيابي انطباق کالاهاي وارداتي و صادراتي، بازرسي های مربوط به خدمات بیمه و ارزیابی ریسک و خدمات آموزشي مرتبط با موارد فوق را در بر گرفته است.
آي.جي.اس با داشتن بازرسین متخصص در زمینه¬های مختلف و با شعب فعال در بنادر جنوبي و شمالي و همچنين با دراختيار داشتن شبکه بين المللي، نقش به سزايي در صنعت بازرسي كشور ايفا مي‌نمايد. این شرکت همواره سعي دارد خدمات مورد نظر مشتريان خود را در سطوح درون ‌مرزي و بين‌المللي با بالاترين كيفيت ارائه نمايد. قابليت هاي آي.جي.اس در ارائه خدمات درون مرزي و برون مرزي به مشتريان، اين مجموعه را به يكي از معتبرترين شركت هاي بازرسي ايراني تبديل كرده است.

IGS
سال سابقه

تخصص ما

ارائه دقیق و به موقع بازرسی ها و نظارت مطابق استانداردهای ملی و بین المللی توسط پرسنل حرفه ای و آموزش دیده توسط این شرکت.

خدمات ما

شرکت آی جی اس کیفیت و امنیت تولیدات و خدمات در هر نوع از کسب و کار را در سراسر دنیا تضمین می کند و نقشی پیشرو در پیشرفت تولیدات و فرایندهای تجارت مشتریان جهت کسب موفقیت های بیشتر دارد.

تاریخچه ما

بیش از 35 سال است که شرکت های داخلی و خارجی کیفیت و امنیت تولیدات و خدمات خود را به ما سپرده اند.

IGS-Iran